LUSTI TEAM

Francis Jetmar

Podobnie jak Michał Pec, tak i Francis Jetmar reprezentuje markę LUSTI we freestyle, startował między innymi w Mistrzostwach Świata Juniorów

REKLAMA O NAS

"Pochodzę z rodziny narciarzy zjazdowych, więc całe dzieciństwo spędziłem nartach. Freeskiing poświęciłem się od 6 lat. W latach 2008-2009 po raz pierwszy spróbowałem nart Freestyle LUSTI. W następnym sezonie, kupiłem je na własną rękę i zaczął trenować na nich prawie codziennie. Po dwóch latach na nartach LUSTI chciałem spróbować innych narty i dostałem ofertę z Coreupt. Po dwóch sezonach jazdy na tych nartach wróciłem do nart LUSTI, to na nich jeździło mi się dużo lepiej. Gdy wróciłem na LUSTI zacząłem odnosić sukcesy:

Responsive image

Michal Pec

Michał Pec, reprezentuje marke LUSTI w freestyle na nartach.

REKLAMA O NAS

"Dzięki współpracy z firmą LUSTI mogę rozwijać się we freestyle i freeride od 6 lat. W tej chwili pracuję jako trener Czeskiej reprezentacji juniorów. Jestem dumny, że mogę współpracować z firmą LUSTI i doceniam jej profesjonalizm. Oni zmienili się bardzo w ostatnich latach, jeździłem na nartach wszystkich marek i mogę powiedzieć, że pod względem jakości bez wahania narty LUSTI mogą konkurować z firmami na całym świecie! Z zakresu narty wybierają je początkujący i zaawansowani Freeskier i freerider. Z nart LUSTI jestem absolutnie zadowolony i mogę je z czystym sumieniem polecić wszystkim! "

Responsive image

Nikola Sudova

Nikola Sudová - Czeska reprezentacja w jeździe po muldach. W 2010 roku zaczęła reprezentować naszą markę Nikola Sudová. Narty na tej dyscypliny są specyficzne, dlatego wykorzystujemy do ich produkcji kilku warstw włókna szklanego w różnych przekrojach. Są to bardzo wąskie i twarde narty, gdzie nie ma nacisku na ich właściwości jezdne. Dzięki Nikoli Sudová’ej, narty Lusti miał możliwość zaistnienia na Olimpiadzie w Vancouver i Soczi.

REKLAMA O NAS

Responsive image

DANIEL HONZIG

Zawodnik Daniel Honzig reprezentuje markę LUSTI w jeździe po muldach

REKLAMA O NAS

"Markę Lusti pierwszy raz odkryłem około pięć lat temu, kiedy wraz z Nikola Sudową zastanawialiśmy się na jakich nartach będziemy jeździć. W tamtym momencie jeździłem na nartach K2 lecz nie do końca mi ten sprzęt odpowiadał. W pierwszym sezonie współpracy z LUSTI testowaliśmy różne rozwiązania, szerokości, twardości itd. Po wielu próbach stworzyliśmy narty idealne dla mnie. Liczę na długą oraz owocną współpracę "

Responsive image

O NASZEJ FIRMIE    

Galus Industries Ltd. Jest to czeski producent nart, snowboardów i innego sprzętu sportowego. Od 2000 roku nasza firma zaczęła produkować małe ilości na rynku czeskim wydajnych nart wyścigowych pod marką LUSTI. Intencją było zawsze dawać najwyższą jakość w najlepszej cenie. Rozwijamy również gamę produktów letnich takich jak Longboards, Wakeboard i kiteboards.