O NAS

Oficjalna nazwa firmy to Galus Industries Ltd. Większość klientów zna nas pod marką LUSTI. Siedziba mieści się w Žacléřu, małym miasteczku w pobliżu masywu Śnieżki. Firma została założona w roku 1993. Na początku większość produkcji była wytwarzana na zasadzie podwykonawstwa dla austriackiego partnera i sprzedawana klientom w USA, Kanadzie, Japonii, Niemiec, Norwegii i Austrii.

Od 2000 roku rozpoczęliśmy produkcję w małych ilościach wysokiej klasy narty LUSTI. Na tym etapie nastąpiło stopniowe rozszerzanie zakresu produkcji marki własnej. Naszą intencją było zawsze zaoferowanie, w każdej kategorii najlepszą jakość w najkorzystniejszą cenę.

Obecnie produkujemy i sprzedajemy markę LUSTI to większość produkcji firmy Galus Industries Ltd. Od dwóch sezonów rozwijamy asortyment letnich produktów takich jak Longboards, Wakeboard i kiteboards.

"Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości i niedrogich nart i snowboardów dla sportowców."

Klienci LUSTI nie kupują nart po to by tylko jeździć. Chcą cieszyć się jazdą! Nasi klienci kupują narty LUSTI nie ze względu na status społeczny, ale ze względu na ich wartości użytkowe, za które płacą odpowiednią cenę. Wszyscy klienci LUSTI wiedzą, że jego narty w środku mają drewniany rdzeń. To przynosi pewność, że jazda na naszych nartach sprawi każdemu riderowi super frajdę!!

O NASZEJ FIRMIE    

Galus Industries Ltd. Jest to czeski producent nart, snowboardów i innego sprzętu sportowego. Od 2000 roku nasza firma zaczęła produkować małe ilości na rynku czeskim wydajnych nart wyścigowych pod marką LUSTI. Intencją było zawsze dawać najwyższą jakość w najlepszej cenie. Rozwijamy również gamę produktów letnich takich jak Longboards, Wakeboard i kiteboards.